Project Description

03.07.

Začíname!

10+

Tréningových Lodí

15+

Rokov Skúseností

10/10

Spokojnosť

Letné prázdniny sú tu a my máme pre vaše deti skvelú ponuku – detské jachtárske tábory!

Radi by sme vás informovali, že pre deti vo veku od 6 do 14 rokov organizujeme denné jachtárske tábory. Tieto tábory sú zamerané na zábavu, dobrodružstvo a v neposlednom rade na naučenie sa základov jachtárskeho umenia.

Naše jachtárske tábory prebiehajú vždy od pondelka do štvrtka v čase od 9:00 do 17:00 hodín.

Konajú sa na malebnom mieste v Dobranskej zátoke na Domaši. Sme presvedčení, že táto lokalita je ideálnym miestom pre jachtárske aktivity, ktoré zaručia nezabudnuteľné letné zážitky pre Vaše deti.

Zameriavame sa na individuálny prístup ku každému dieťaťu, preto je kapacita tábora obmedzená. Na každého inštruktora pripadá maximálne šesť detí. Týmto zabezpečujeme, že Vaše dieťa dostane potrebnú pozornosť a starostlivosť v bezpečnom prostredí.

Počas tábora sa deti budú učiť na tréningových loďkách triedy Optimist, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov. Naši kvalifikovaní inštruktori poskytnú Vašim deťom všetky potrebné vedomosti o plachtení, navigácii, bezpečnosti na vode a iných zručnostiach, ktoré sú nevyhnutné pre úspešnú jachtársku prax.

Neváhajte a rezervujte miesto pre vaše dieťa už dnes! Nechajte Vaše deti objaviť fascinujúci svet jachtingu a stráviť aktívne a zábavné letné prázdniny s nami. Cena štvordňového tábora je 190€.

Tešíme sa na stretnutie s Vašimi deťmi. Hurá na  jachtárske tábory!

Online prihláška
Snow Sports Adventure

1. blok
Úvod do jachtingu

Po dokončení tohto bloku budú mať začínajúci jachtári základné vedomosti o tom, ako lod‘ plachtí. Budú schopní ísť s lod’ou na bočný vietor, vyplávať a vrátiť sa, manévrovať pod dohľadom proti vetru a po vetre.

Downhill Skiing

2. blok
Budovanie vedomostí

Po dokončení tohto bloku budú začínajúci jachtári vedieť vystrojiť loď a pod dohľadom sa plaviť na trojuholníkovej trati vo vetre s rýchlosťou 5-15 uzlov.

Ski Racing

3. blok
Zoznamovanie s loďou

Po dokončení tohto bloku bude študent vedieť vyhodnotiť predpoveď počasia, posúdiť podmienky, vystrojiť a spustiť loď na vodu, plachtiť akýmkoľvek smerom a bezpečne sa vrátiť na miesto odkiaľ vyštartoval.

share the excitement

Dobrodružstvo Začína

Snow Sports

Čo potrebujete?

Dobrá nálada a zvedavosť je základ. Prosíme, aby deti prišli naraňajkované a natreté opaľovacím krémom. Oblečte ich do plaviek a trička vhodného do vlhkého prostredia (UPF 50), pokrývka hlavy a obuv vhodná do vody je tiež dôležitá. Zbaľte im uterák a suché veci na prezlečenie.

Ski Areas and Parks

Čo zabezpečíme my.

Okrem športového vybavenia, teda lodí, zabezpečíme aj pitný režim a obed. Pre všetkých máme záchranné vesty, bez nich sa k vode ani nepriblížia.

Snow Sports Events

Čo si deti odnesú.

Veríme, že množstvo zážitkov a nových skúseností a vedomostí, určite aj malý darček. Aby spomienka na naše dobrodružstvo vydržala čo najdlhšie :)

Online prihláška